NIEUW-VENNEP - Victoria O zal ook komend seizoen uitkomen in de vierde klasse. De ploeg van trainer Lennart Loorbach verloor in de eerste ronde van de nacompetitie na verlenging met 3-1 van DIOS in Nieuw-Vennep.
Met een grote schare meegereisde supporters begonnen de Obdammers uitstekend aan het duel op Sportpark Jan Schrama in Nieuw-Vennep. Hoewel de meeste druk van DIOS kwam bleken de gasten in de omschakeling gevaarlijk en dat onderstreepte Robin Leek halverwege de eerste helft met de 0-1. Nog voor de rust werd het echter weer gelijk door een treffer van Konneman.
De gelijke stand bleef tot het einde van de wedstrijd staan waardoor er verlenging noodzakelijk was. Hierin bleken de krachten er langzaam uit te vloeien bij de Obdammers en sloeg de thuisploeg middels treffers van Gumbs en opnieuw Konneman toe.